SPODNÍ CHATA

Chata je celoročně obyvatelná. Spodní chata je od Vrchní chaty vzdálená asi 90m.

Vybavení chaty: barevná televize, varná konvice, dvouplotýnkový elektrický vařič, plynový vařič, vytápění krbovými kamny v ložnici a taky je možno přitopit ve sporáku v kuchyni, vytápění WC a sprchového koutu je pomocí elektrického přímotopu, teplá + studená voda, sprchový kout, WC, lednice s mražákem, chata je vybavena nádobím (hrnce, talířky, pohárky, lžíce, příbory).

Kapacita chaty: je zatím pro 4 osoby + možnost jedné přistýlky.

Vzdálenosti od chaty k větším městům: Luhačovice 28 km, Zlín 47 km, Vsetín 37 km, Trenčín 32 km, Bratislava 148 km.

Rekreační možnosti v okolí chaty: krytý plavecký bazén se saunou, nově vybudované venkovní koupaliště popřípadě venkovní koupaliště v okolních městech (v okruhu 10km), posilovna, tenisové kurty, houbaření, lyžování, sáňkování (lyžařské vleky v okruhu 6 km). Je zde možnost navštívit i Brumovský hrad, který je otevřen v období duben až říjen od úterý do neděle 9:00-12:00 -- 13:00-17:00. Další objekty k navštívení v Brumově - Městské muzeum, židovský hřbitov, kašna a další zajímavé historické památky. V okolí se můžete podívat např na: Barokní zámek Slavičín, Zámek Návojná, Zámek Vizovice, Zámek Lešná, Hrad Malenovice, Městské muzeum ve Valašských kloboukách, Městské muzeum Slavičín, Rozhledna Královec u Valašských Klobouk, Národní kulturní památník Ploština a spousta dalších krásných památek v okolí. V Brumově na rybníku je také možnost rybaření i bez rybářského lístku. Pro více informací o rybaření klikněte zde. 

Dispozice Spodní chaty: Vrchni1

Cena za ubytování: Viz v menu Ceník

Obsazené termíny na Vrchní chatě: Viz v menu Termíny

Mapa, kde se Spodní chata nachází:

Mapa Spodní chata

Umístnění parkoviště pro Spodní chatu:

Mapa Spodní chata

Od asfaltové cesty k chatě vede lesní cesta, která je sjízdná pro auta s vyšším podvozkem v případě, když není mokrá cesta po dešti. Naším vozidlem VW Polo, když není popršeno vyjedeme až k chatě. V případě že není mokrá cesta a Vaším vozidlem k chatě nevyjedete, jsme ochotni Vám k chatě dopravit vaše zavazadla. Jelikož asfaltová cesta není přímo u chaty máte zaručený klid a soukromí, jak od turistů využívajících asfaltovou cestu k procházkám, tak od občasně projíždějících aut. Vzdálenost od parkoviště k chatě 200 m.

Fotografie Spodní chaty:

 

Pro více fotografií Spodní chaty klikněte zde: